Благодійний фонд "ПІДТРИМКА"

Важливо знати

Допоможіть зібрати гроші!

У 1986 році в центрі Європи сталася масштабна Чорнобильська катастрофа, що вразила радіацією майже всі європейські країни. Жителі України, на території якої сталася ця біда, до цього дня пожинають вплив 33-х річної біди. Відомо, що радіація нікуди не зникає. Вона навіки вразила землі і водойми нашої країни. Онкологічні захворювання захлиснули наше населення, особливо дітей. Через відсутність необхідного сучасного обладнання та ліків багато діток, не дочекавшись порятунку, залишають наш світ. Підтримайте нашу важливу ініціативу, зі збору коштів для надання допомоги хворим діткам. У наших планах також провести заходи щодо вручення нагородної статуетки активним філантропам світу. Щорічне нагородження достойних і активних благодійників буде популяризацією вчинків доброти і милосердя, а це значить, що ті люди, які потребують якісного лікування отримають шанс на одужання. Приєднуйтесь, щоб творити добро разом !!!

ФІЛАНТРОП ФОРУМ 2019

16 грудня, на передодні Нового Року, комітет "Руху за спасіння дитячих життів "Янголи добра"" зібрав представників благодійних фондів, психологів-практиків, філантропів та меценатів на "Філантроп форумі 2019 року". Метою заходу стало нагородження відомих меценатів та філантропів з народу, а темою для обговорення було обрано "Обмін досвідом роботи благодійних організацій". Форум був пронизаний доброзичливою, затишною атмосферою, яку забезпечила Олена Пінчук у своєму Dialog Hub.

Акція "Добрий Миколайчик"

19 грудня 2019 року волонтери Благодійного фонду 'Підтримка' влаштували справжнє свято в ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ. Діти мали нагоду поговорити про традиції свята, погратися в цікаві ігри і, звичайно, отримали подарунки з рук самого Миколая! Раділи солодощам не лише дітки, а і їх батьки, які щодня чекають дива!

"Янголи добра" біля Дитячого світу

В неділю, 6 жовтня, волонтери благодійного фонду "Підтримка" в рамках проекту "Янголи добра" провели благодійну акцію на території Дитячого світу, що у Києві. Акція проходила під гаслом "Копійки збирай - хворій дитині допомагай". Метою акції стало не лише зібрання коштів для допомоги онкохворим дітям, а й поширення тенденції добра та милосердя серед підростаючого покоління. Приємною несподіванкою для благодійників стало вручення волонтерами кульок, в якості подяки за добру справу.

English EN Russian RU Ukrainian UK