Благодійний фонд "ПІДТРИМКА"

Про нас

МИ ТІ - ХТО РОБИТЬ ДОБРО

Історії проектів

Створення проекту

Свою діяльність ми почали зі створення дитячої групи «Український сувенір», на базі державного дитячого садка №242 в столиці України м.Києві. Ця група була створена для дітей, які за станом здоров’я (алергія, поганий зір, слабкий слух, часті хвороби і т.п.), не могли відвідувати державні садки. Згодом, в цьому ж садку ми відкрили групу з етнічним напрямком.

03/11/1995

Табір для дітей

Хвороби дітей нас дуже хвилювали, і ми разом з Фондом «Діти Чорнобиля», вирішили відкрити для дітей табір відпочинку на березі Чорного моря. Багато років діти зі слабким здоров’ям оздоровлювались в цьому лежнем таборі.

Ансамбль «Український сувенір»

Фонд створив дитячий хореографічний ансамбль «Український сувенір». Ми закуповуємо дітям концертні костюми, оплачуємо роботу хореографів-постановників, концертмейстерів і інших фахівців. Цей дитячий ансамбль в 1994 році відвідав кілька міст Німеччини і Франції. Діти-артисти з благодійною місією давали концерти в лікарнях і будинках престарілих.

Уроки добра в школах і садочках міста Києва

Вихованці садочків і шкіл Шевченківського району м.Києва виготовили понад 2000 свічників, щоб взяти участь в благодійних акціях «Руху за порятунок важкохворих дітей «Янголи добра»

Засновник проекту

Орловська Ніна

Документи

English EN Russian RU Ukrainian UK